Seko EsiBrīvs! Draugiem.lv Seko EsiBrīvs! Facebook
IeskatiesKontaktiPajautāMūsu draugi

Plakātu konkurss

2007.gada nogalē biedrība Esi brīvs! izsludināja plakātu konkursu skolēniem „Dzīve bez atkarībām — brīva un krāsaina”, aicinot iesūtīt darbus, kuros attēlots, kāda ir atkarīga cilvēka dzīve un kāda tā ir, ja esi brīvs no jebkādām atkarībām.

Kopumā konkursam tika iesūtīti 457 skolēnu zīmējumi — to vidū gan vidusskolēnu, gan jaunāko klašu bērnu redzējums par pretstatu „brīvība–atkarība”. Izmantotas visdažādākās tehnikas — guašas krāsas gleznojumi, ar krītiņiem zīmēti attēli, kolāžas, grafikas utt.

Konkursa darbus izvērtēja žūrija, un pieci tā uzvarētāji balvā ieguva mp3 atskaņotājus, bet 5 labāko darbu idejas tika izmantotas vides plakātu izveidē, kas izvietoti uz lielformāta reklāmas stendiem. Konkursa noslēgumā 30 interesantākie un labākie darbi tika izvietoti īpašā izstādē kinoteātrī Coca Cola Plaza  telpās Rīgā. Izstāde bija aplūkojama no 2008. gada 21. līdz 28. februārim. Lūk, arī konkursa uzvarētāji:

1.vieta — Linda Šterna, Rīgas Jāņa Poruka vidusskola
2.vieta — Kristiāns Slics, Jaunsilavas pamatskola
3.vieta — Nadīna Drone, Rīgas 90.vidusskola
4.vieta — Linda Seikmane, Rīgas 94.vidusskola
5.vieta — Māra Presnikova, Rīgas 94.vidusskola

Šo autoru plakātu idejas tika izmantotas Esi brīvs! vides plakātu veidošanā.

Konkursa darbi, kuri bija skatāmi izstādē kinoteātrī Coca Cola Plaza. 

1.vieta
2.vieta
3.vieta
4.vieta
5.vieta
Vārda dienas svin: Ainārs, Uva, Zigfrīds
2024. gada 13. jūnijs

Kā man gribētos izkāpt pašam no sevis laukā un kaut vienu dienu pastaigāt sev pakaļ, un kā svešiniekam pavērot sevi. Vai tad es vairs gribētu iekāpt sevī atpakaļ – nezinu!

Arvīds Skalbe

 
Kā Tu domā, vai Tu esi atkarīgs?
Kopā balsojumu - 10011
 

Mūs atbalsta: