Seko EsiBrīvs! Draugiem.lv Seko EsiBrīvs! Facebook
IeskatiesKontaktiPajautāMūsu draugi

Mūsu darbi

» Izglītojošie semināri
Esi brīvs! organizē izglītojošus atkarību profilakses seminārus skolēniem, viņu vecākiem/pedagogiem un nozares speciālistiem. Esam viesojušies vairāk kā 300 skolās gan Latvijas pilsētās, gan lauku reģionos.
» Seminārs Cēsu novada pedagogiem
2009. gada 29. oktobrī biedrības Esi brīvs! psiholoģe Dace Freiberga vadīja semināru Cēsu novada pedagogiem„Saruna ar pusaudzi krīzes situācijā”.
» Dziesma Esi brīvs!
Viena no populārākajām 2007.gada Latvijas hip-hop dziesmām "Esi brīvs!” tapa, biedrībai Esi brīvs! sadarbojoties ar populāriem repa mūzikas izpildītājiem Pikaso, Gustavo un R-viss.
» Plakātu konkurss
2007.gada nogalē biedrība Esi brīvs! izsludināja plakātu konkursu skolēniem „Dzīve bez atkarībām — brīva un krāsaina”, aicinot iesūtīt darbus, kuros attēlots, kāda ir atkarīga cilvēka dzīve un kāda tā ir, ja esi brīvs no jebkādām atkarībām.
» Seminārs pedagogiem
2008. gada 21. maijā biedrības Esi brīvs! psiholoģes Ilona Gaile un Dace Freiberga Aizupes pamatskolā vadīja semināru pedagogjiem „Saruna ar jauniešiem kritiskās situācijās”.
» Pārgājieni
2008. gadā no 15.-17. jūnijam, no 27.-28. jūnijam, no 25.-26. jūlijam un no 28.-29. jūlijam biedrības Esi brīvs! psiholoģes Ilona Gaile un Dace Freiberga sagatavoja un realizēja savu ilgi loloto ideju: jauniešu pret atkarības pārgājienus jeb „Interesantas brīvdienas skaidrā prātā”, kas notika Ikšķilē un Jūrkalnē.  
» Ekrāna tapetes
Lejuplādē jaunas ekrāna tapetes savam datoram
» Attiecības: bērni – vecāki
No 2008. gada 25. maija līdz 2008. gada 30. jūlijam tiek organizēts un realizēts sabiedrisks projekts "Attiecības: bērni - vecāki".
» Katram bērnam ir tiesības uzaugt savā ģimenē
No 2008. gada 10. oktobra līdz 2008. gada 2. decembrim tiek organizēts un realizēts sabiedrisks projekts "Katram bērnam ir tiesības uzaugt savā ģimenē".
» Sakopsim vidi-mainisim dzivi
2009. gada 28. martā notiks Vislatvijas sakopšanas talka piecos Latvijas reģionos: Zemgalē, Vidzemē, Kurzemē, Latgalē un Rīgā.  
Vārda dienas svin: Ainārs, Uva, Zigfrīds
2024. gada 13. jūnijs

Mēs labi apzināmies dažādu atkarību iespējamību, tāpēc kā korporatīvi sociāli atbildīgu uzņēmēju pārstāve LSBA nolēma iesaistīties un atbalstīt šādu nopietnu, visai sabiedrībai nepieciešamu projektu.

Ģirts Ludeks

 
Kā Tu domā, vai Tu esi atkarīgs?
Kopā balsojumu - 10011
 

Mūs atbalsta: