Seko EsiBrīvs! Draugiem.lv Seko EsiBrīvs! Facebook
IeskatiesKontaktiPajautāMūsu draugi

Kas jauns?

Atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem

2018. gada 18. oktobris
Ar mērķi atbalstīt no spēlēm atkarīgos un līdzatkarīgos cilvēkus Latvijā atklāta iniciatīva “Spēles brīvība”. Tās ietvaros kampaņas mājas lapā www.spelesbriviba.lv iespējams veikt speciālistu izstrādātu testu atkarības un līdzatkarības riska noteikšanai, kā arī saņemt profesionālu psihoterapijas speciālistu konsultācijas, zvanot uz atbalsta tālruni 29323202.

Dodamies ārā: laser tag, airsofts un peintbols - aizraujoša alternatīva datorspēlēm

2018. gada 19. jūnijs
Šovasar “Esi Brīvs!” dodas ārā meklēt arvien jaunus veidus, kā saturīgi pavadīt brīvo laiku. Daudz esam runājuši, ka “sēdēšanai pie datora vai telefonā nav jābūt vienīgajam veidam, kā atpūsties”, bet kas tad tiešām būtu konkurētspējīga alternatīva? Sarunā ar “GUNSnLASERS” pārstāvi Anniju Leiti iepazīstam interesantu un bezgala azartisku datorspēļu aizstājēju; par to, kas tas ir un kā darbojas- lasi intervijā!

Baltās šausmas – kā cīnieties ar pārlieku lielu cukura patēriņu ikdienā?

2016. gada 15. marts
Lai gan pamazām dabā jūtama sarosīšanās un tuvojas pavasaris, cilvēki gan darba slodzes dēļ, gan arī slinkuma dēļ joprojām daudz laika pavada iekštelpās un maz nodarbojas ar aktivitātēm. Viens no lielākajiem draudiem veselībai ir šķietami pavisam nevainīgais baltais pulveris mums tepat blakus. Tas ir cukurs mūsu tējās, dzērienos un uzkodās. Mūsdienās cukura patēriņš ir piedzīvojis teju eksplozīvu pieaugumu, un tā sekas ir jūtamas arī sabiedrībā.
Vārda dienas svin: Elva, Elvijs, Elvis, Laimis, Laimonis
2020. gada 29. oktobris

Labāk domāt pirms rīcības, nekā pēc tam.

Dēmokrīts

 
Kā Tu domā, vai Tu esi atkarīgs?
Kopā balsojumu - 9190
 

Mūs atbalsta: